Prezentacje: Complete Service

Międzynarodowa Firma Turystyczna Complete Service jest jedną z wiodących firm oferujących pełen zakres usług turystycznych. Od 1999 roku z powodzeniem działa na rynku turystycznym Republiki Kazachstanu.

Firma oferuje kompleksowy pakiet usług turystycznych zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych.

Wysoka renoma firmy jest jej atutem, przyciągającym rzetelnych partnerów i wieloletnich klientów, dzięki czemu ich liczba stale rośnie.

Dziś Complete Service posiada oddział w Astanie, Ałmatach oraz przedstawicielstwa w ośrodkach regionalnych, co pozwala świadczyć szereg usług na terenie całego Kazachstanu.

Zakres wycieczek i usług jest bardzo rozległy. Firma współpracuje z wieloma znanymi firmami turystycznymi z ponad 60 krajów świata.

Za pośrednictwem Complete Service obcokrajowcy z całego świata przyjeżdżają do Republiki Kazachstanu z wizytami biznesowymi i wycieczkami turystycznymi.

W czasie swojego istnienia firma zdobyła duże doświadczenie w organizowaniu i opracowywaniu specjalnych programów, w prowadzeniu seminariów i konferencji biznesowych, międzynarodowych wystaw oraz imprez sportowych, w tym Igrzysk Olimpijskich.

Lista usług świadczonych przez specjalistów obejmuje także organizację rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych wszystkich linii lotniczych na świecie.

Podejście do każdego klienta – jego zainteresowań, próśb i życzeń – jest wizytówką pracy Complete Service.

Do pobrania:

www.complete.kz

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *